неділя, 1 грудня 2013 р.

Впровадження іноваційних технологій в роботі дитячих бібліотек

27-28листопада 2013 р. відбувся обласний семінар зональних бібліотек по роботі з дітьми.
очолювала цей семінар директор обласної дитячої біблітеки Гранич Наталія Василівна.
Також брав участь у семінарі заступник начальника управління культури Дмитрук Олег Юхимович.Таку нагоду відвідати семінар мали працівники Олицької та Цуманської дитячих бібліотек.
У перший день семінару побували у селищі Торчин. Відвідали Народний Історичний музей "Торчину 920" імені Григорія Гуртового. І звичайно ознайомилися з роботою Торчинської бібліотеки для дітей.
Фонд бібліотеки становить - 18000екз., читачів- 1727(Єдиного-890). Дуже цікавим був масовий захід по народознавству. З задоволенням ми слухали розповідь майстрині по виготовленню ляльок-мотанок Ольги Віталіївни Куляш виставка робіт якої були представлені на семінарі,подивились майстер-клас з декупажу (Декоративне оформлення деревени).


Другий день проходив в обласній бібліотеці для дітей.
Бібліотека - казка. Наочність вражає своєю яскравістю, насиченістю. Всі полички і виставки оформлені в різноманітних тонах.Протягом дня нам надали консультацію зав.відділом інформаційних технологій та бібліографії Ушлова А.В., зав.відділом сімейного читання 2-4кл. Кардаш О.В., зав.організаційно-методичним відділом обласної  дитячої бібліотеки Войтович Л.

За два дні перебування на семінарі ми отримали масу інформації,поділились досвідом з іншими бібліотекарями області,адже проблеми у роботі у нас спільні. Мали змогу порівняти роботу наших бібліотек з іншими бібліотеками такого ж рівня.Але всі ми виходимо з того ,що маємо,пристосовуємося до свого приміщення,до свого фонду, читачів. Такі семінари нам дуже потрібні.  

Немає коментарів:

Дописати коментар