вівторок, 21 липня 2015 р.

БІБЛІОФРЕШ " І В ЧИТАЧА БУВАЄ БЕНЕФІС..."


ДИТИНСТВО - ЦЕ ТОЙ НЕПОВТОРНИЙ ЧАС, КОЛИ МАЛА ЛЮДИНА ВІДКРИВАЄ ДЛЯ СЕБЕ СВІТ, КОЛИ  В НІЙ ЖЕВРІЄ ІСКРИНКА ТВОРЧОСТІ, А САМЕ ЖИТТЯ Є СТИХІЄ
ГРИ, ЩО ДЛЯ ДИТИНИ - НАЙСЕРЙОЗНІШЕ ЗАВДАННЯ.
МИ РАДІ ПРЕДСТАВИТИ ЧИТАЧА РІЗНОМАНІТНОСТІ ЧИТАЦЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ЯКОГО
 МОЖНА ДИВУВАТИСЬ І ЗАХОПЛЮВАТИСЬ. ВІН ЦІКАВИЙ, ЕРУДОВАНИЙ І ДОПРОЗИЧЛИВИЙ СПІВРОЗМОВНИК - ЦЕ МУРАВА АРТЕМ. АРТЕМ УЧЕНЬ 8КЛАСУ. ЗА ЧАС КОЛИ СТАВ ЧИТАЧЕМ НАШОЇ БІБЛІОТЕКИ ПРОЧИТАВ БАГАТО КНИГ - СЕРЕД НИХ ПРОГРАМОВА, ПРИГОДНТЦЬКА, ДЕТЕКТИВИ, ІСТОРИЧНІ КНИГИ.
 АРТЕМ РОЗПОВІДАВ ПРО  СВОЇ УЛЮБЛЕНІ КНИГИ, ДІЛИВСЯ ВРАЖЕННЯМ ВІД ПРОЧИТАНОГО, ПОЗНАМОМИВ ЗІ СВОЇМИ УЛЮБЛЕНИМИ ГЕРОЯМИ КНИГ ТА СВОЇМИ  ЕНЦИКЛОПЕДІЯМИ.


АКТИВНА ЧИТАЧКА ДИТЯЧОЇ БІБЛІОТЕКИ ПИЛИПЧУК КІРА. УЧЕНИЦЯ 2КЛАСУ.  ЦЕ САМОСТІЙНА, ЕНЕРГІЙНА ДІВЧИНКА, ЯКА БАГАТО ЧИТАЄ І ГАРНО СПІВАЄ. КІРА ПОДАРУЄ ВСІМ ПІСЕНЬКУ.НЕЗМІННА УЧАСНИЦЯ ВСІХ МАСОВИХ ЗАХОДІВ ДИТЯЧОЇ БІБЛІОТЕКИ, СКРОМНА ДІВЧИНКА, АКТИВНА ЧИТАЧКА БІБЛІОТЕКИ БОБЛЯХ ТЕТЯНА УЧЕНИЦЯ 9КЛАСУ. ТАЛАНОВИТА ДІВЧИНКА, ЯКА НЕ ТІЛЬКИ БАГАТО ЧИТАЄ, ГАРНО ВЧИТЬСЯ, ВИШИВАЄ, А ТАКОЖ ПИШЕ ВІРШІ. ТЕТЯНА ПРОЧИТАЛА СВОЇ УЛЮБЛЕНІ ВІРШІ, ПРЕДСТАВИЛА СВОЇ РОБОТИ.


ЧОМУ МИ ВИДІЛИЛИ САМЕ ЦИХ ЧИТАЧІВ БІБЛІОТЕКИ? НЕ ТІЛЬКИ ТОМУ, ЩО ВОНИ БАГАТО ЧИТАЮТЬ, АКТИВНІ УЧАСНИКИ ВСІХ МАСОВИХ ЗАХОДІВ, ЩО ПРОВОДИТЬ БІБЛІОТЕКА, АЛЕ Й ТОМУ, ЩО ВОНИ ЦІКАВІ СПІВРОЗМОВНИКИ, БЕРУТЬ АКТИВНУ УЧАСТЬ У РІЗНИХ ГУРТКАХ, СПІВАЮТЬ, ТАНЦЮЮТЬ, СКЛАДАЮТЬ ВІРШІ. ЧИТАЧІ ПОЗНАЙОМИЛИСЯ З ПРЕДСТАВЛЕНОЮ ВИСТАВКОЮ.
Немає коментарів:

Дописати коментар